Doporučujeme

Firma Pavlíček–motordíly (dříve Brusírna Pavlíček) se specializuje na veškeré opravy dílů dieselových a benzinových motorů všech typů (opravy hlav válců, broušení klikových hřídelí, opravy bloků motoru, broušení vačkových hřídelí, opravy ojnic apod.) včetně dodání materiálu a náhradních dílů.

Firma Pavlíček–motordíly (dříve Brusírna Pavlíček) byla založena v r.1990. Téměř všichni z 20 zaměstnanců firmy jsou zkušení odborníci, kteří již mají dlouholetou praxi v tomto oboru. Díky tomu, že se firma specializuje pouze na opravy spalovacích motorů, má předpoklad nabízet své výrobky a služby v zaručené kvalitě a na vysoké úrovni. Našim klientům rovněž ochotně poradíme a podělíme se o cenné zkušenosti.

Provozuje: Pavlíček motordíly, Pražská 94, 642 00 Brno – Bosonohy
©2009 Pavlíček motodíly, všechna práva vyhrazena.
E-mail: | Kontakt | Doporučte nás

Autofólie DS, reklama Renovacar, renova car, reklama Autofólie Morava, reklama Autofólie Brno, tónování autoskel Autofólie Praha, tónování autoskel Centrocar, tónování autoskel Autofólie Brno, tónování autoskel Tónování autoskel Brno Autofólie Brno a Praha Autosklo DS, opravy autoskel, výměna autoskel, tónování autoskel